Пилосос Rowenta Compact Power XXL RO4B75EA (Вживаний)

-36%
- Готово до відправки
- Код: 14181857
5 499 ₴
3 499 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Вживані |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.94 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6.2 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги, Насадка-щітка для меблів, Насадка для паркету, Щілинна насадка |
| Радіус дії | 8.8 м |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | циклонна система |
| Положення регулятора потужності всмоктування | без регулятора |
| Причина уцінки товару | брудні фільтри, потертості та подряпини |
- Ціна: 3 499 ₴






