Самокат Globber Primo Foldable Lights Mint (432-206-3)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11376107
2 799 ₴
2 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Вага | 2.5 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 77.5 см |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр задніх коліс, см | 8 |
| Діаметр передніх коліс, см | 12 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 2 579 ₴


