Фен Dyson HD16 Supersonic Nural Hair Dryer Ceramic Patina Topaz (515276-01) (Уцінений)

-28%
- Готово до відправки
- Код: 14168807
23 699 ₴
16 999 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.659 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насадки, фен |
| Насадки в комплекті | випрямляч, гребінь з широкими зубцями, дифузор, насадка для дбайливого висушування, щілинна (концентратор) |
| Обладнання | світловий індикатор|цифровий дисплей індикації температури |
| Призначення | для довгого волосся, для короткого волосся, для кучерявого волосся |
| Причина уцінки товару | сильно пошкоджена коробка і подряпані та потерті насадки |
| Робоча температура, °С | до 100 |
| Стан | Уцінений |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Функційність | автопауза|датчик Холла|функція Supersonic Nural|функція прохолодного повітря |
- Ціна: 16 999 ₴






