Ігрове крісло Cougar RANGER ONE Gray

-16%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11017147
11 998 ₴
10 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 29 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підлокітників, см | 63 |
| Висота сидіння, см | 48 |
| Хрестовина | сталь |
| Максимальний зріст, см | 190 |
| Механізм нахилу спинки, ° | 95 - 160 |
| Обладнання | подушка-поперековий валик|подушка-підголівник|підставка для ніг |
| Регулювання | кута нахилу спинки |
- Ціна: 10 069 ₴






