Фен Sokany SK-CF-2217

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14254147
1 079 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 25 х 11 х 21.5 |
| Комплектація | картонна упаковка, настінний тримач, фен, інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Обладнання | настінне кріплення|петля для підвішування |
| Розміри, мм | 175 х 105 х 230 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
- Ціна: 1 079 ₴






