Фен Sokany SK-14006

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14254177
739 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 2 концентратори, дифузор, фен |
| Матеріал | Термостійкий пластик |
| Насадки в комплекті | дифузор, щілинна (концентратор) |
| Обладнання | обертовий шнур|петля для підвішування |
| Розміри, мм | 240 х 240 х 90 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип мотора | AC |
| Функційність | захист від перегрівання|подавання холодного повітря |
- Ціна: 739 ₴





