Фен Sokany SK14009

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14254237
879 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.95 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | окреме регулювання температури та швидкості. |
| Комплектація | дифузор, концентратор, фен |
| Матеріал | АБС пластик |
| Насадки в комплекті | дифузор, щілинна (концентратор) |
| Обладнання | обертовий шнур|петля для підвішування |
| Призначення | для кучерявого волосся |
| Розміри, мм | 230 х 90 х 240 |
| Сфера використання | професійний |
| Тип мотора | AC |
| Тип іонізації | генератор іонів |
| Функційність | захист від перегрівання|подавання холодного повітря|турборежим |
- Ціна: 879 ₴




