Фен Grunhelm GHD-280RO Rose BLDC

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14254317
1 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.485 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.915 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 32.8 х 8.5 х 15.8 |
| Комплектація | гарантійний талон, картонна упаковка, концентратор, фен, інструкція |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | магнітна насадка|світловий індикатор |
| Розміри, мм | 91x70x282 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип мотора | BLDC |
| Функційність | подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 1 799 ₴


