Фен Xiaomi Heyplus High Speed Hair Dryer Mini (EU Plug) Green (M09G)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14254497
1 299 ₴
1 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 25 х 12 х 10 |
| Додатково | дитячий режим|тактильне покриття корпусу|інтелектуальний контроль температури (NTC) |
| Комплектація | гарантійний талон, насадка, фен, інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Насадки в комплекті | насадка-концентратор |
| Покриття нагрівального елемента | метал |
| Розміри, мм | 220 x 75 x 37 |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип мотора | безщітковий |
| Тип іонізації | генератор іонів |
| Функційність | захист від перегрівання|подавання холодного повітря|іонізація |
| Швидкість повітряного потоку, км/год | 216 |
- Ціна: 1 199 ₴

