Фен Xiaomi Heyplus High Speed Hair Dryer Mini (EU Plug) Pink (M09P)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14254507
1 299 ₴
1 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.47 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 24 х 9.5 х 5.7 |
| Додатково | дитячий режим|інтелектуальний контроль температури (NTC) |
| Комплектація | концентратор, фен, інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | тактильне покриття корпусу |
| Розміри, мм | 220 х 75 х 37 |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип мотора | безщітковий |
| Тип іонізації | генератор іонів |
| Функційність | захист від перегрівання|подавання холодного повітря|смарт-режим контролю температури|турборежим|іонізація |
- Ціна: 1 199 ₴
