Блендер Sokany HB-748 Black Silver

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14255087
919 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 3 в 1|висока швидкість|захист від розбризкування|контейнер для зберігання|прогумована ручка |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер заглибний ручний Sokany HB-748 з турборежимом |
| Конструкція | занурювальний|ручний |
| Напруга (В) | 220-240 |
| Насадки | вінчик для збивання, диск для шинкування / нарізки, для пюре, для соусів, насадка для збивання, насадка-міксер, подрібнювач, терка для дерунів |
| Програми приготування | для дитячого харчування, для смузі, для соусів, для спінювання, коління льоду |
| Розмір, см | 38 |
| Турборежим | Да |
- Ціна: 919 ₴

