Блендер Sokany SM-5011 Red

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14255167
909 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.78 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 700 мл |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 3 в 1|захист від бризок|контейнер для зберігання |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, гак для замісу тіста, насадка віночок, Насадки, подрібнювач, інструкція |
| Конструкція | ручний |
| Напруга (В) | 220-240 |
| Насадки | вінчик для збивання, диск для шинкування / нарізки, для замісу тіста, ніж для подрібнення |
| Програми приготування | для дитячого харчування, для смузі, для соусів, для спінювання |
| Розмір, см | 37 х 6 |
| Турборежим | Немає |
- Ціна: 909 ₴





