Блендер Sokany SK-03030 Turquoise

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14255177
1 699 ₴
1 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 3 в 1|висока швидкість|захист від розбризкування|знімна занурювана|контейнер для зберігання |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, кавомолка |
| Конструкція | стаціонарний |
| Насадки | млинок |
| Програми приготування | для смузі, подрібнення |
| Розмір, см | 39 х 19 |
- Ціна: 1 679 ₴


