Блендер Sokany SK-186 Silver (SK186SS)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14255317
2 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1500 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | отвір у кришці для додавання інгредієнтів|імпульсний режим |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, кавомолка |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Напруга (В) | 220 |
| Насадки | млинок, ніж для подрібнення |
| Програми приготування | для смузі, коління льоду, подрібнення |
| Турборежим | Немає |
- Ціна: 2 319 ₴



