Датчик руху ITV U-Prox PIR Cam White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14256417
3 899 ₴
3 889 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITV |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 210 |
| Дальність детектування руху, м | 12 |
| Харчування | 2 x CR123A (3 В) |
| Колір | Білий |
| Комплектація | батареї 2 x CR123A, датчик ручу, універсальний кронштейн |
| Максимальний радіус виявлення, м | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Освітленість, Lux, Lx | не менше 6500 лк |
| Підключення | бездротове |
| Робоча температура, °С | від -10°C до +55°C |
| Розміри, мм | 130 х 70 х 46.5 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Сумісність | U-Prox |
| Тип | датчик руху з фотокамерою для верифікації тривог |
| Тип монтажа | накладний |
| Швидкість виявлення об'єкта | 0.3 - 3 м/с |
- Ціна: 3 889 ₴




