Тример VGR HP-V-009

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14258537
869 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.176 кг |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 250 хв |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Інтерфейс зарядки | USB Type-C |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1-4 |
| Габарити в упаковці, см | 20*9,5*7 |
| Додаткові характеристики | t-подібний відкритий на 360° ножовий блок|два режими потужності (Standard і Turbo)|ергономічний та збалансований корпус|оформлення контурів|точне моделювання|художня стрижка |
| Комплектація | 4 насадки, uSB-кабель Type-C, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, паковання, щіточка для чищення, інструкція |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Насадки | насадка 4 мм, насадка гребінь 1 мм, насадка гребінь 2 мм, насадка гребінь 3 мм |
| Особливості | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), малошумний мотор, можливість регулювання зрізу під «нульовий зазор», робота від акумулятора та від мережі, турборежим, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
- Ціна: 869 ₴



