Блендер Ariete 583 CAPRI

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14260787
3 499 ₴
3 429 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.96 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | глечик з мірною шкалою|леза з нержавіючої сталі|отвір у кришці для додавання інгредієнтів|проста очистка|протиковзкі ніжки|система захисту від випадкового запуску |
| Керування | механічне |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Програми приготування | для смузі, коління льоду |
| Розмір, см | 21.5 x 18.5 x 40.5 |
- Ціна: 3 429 ₴



