Акумулятор для ДБЖ Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51, 2V 100AH 5120W * h (GR-BT-5KWH)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14263697
34 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 51.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Вт/год | 5120 |
| Максимальний зарядний струм, А | 60 |
| Розмір, мм | 650 x 350 x 165 |
| Сумісність | Growatt |
| Тип | Акумулятор, зовнішня батарея для ДБЖ |
| Тип струмовиведення | робочий діапазон напруги: 48 - 57.6 В |
- Ціна: 34 499 ₴

