Плойка Babyliss C6688E

-13%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13629997
5 999 ₴
5 209 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 265 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Інший |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | горизонтальних локонів, для кудрів, спіральних (вертикальних) локонів |
| Додаткові властивості | 3 напрямки завитка, система нагріву PTC Heater |
| Конструкційні особливості | дисплей, обертовий шнур, підставка |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 150 |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Функціональні особливості | автовимикання|контроль напрямку завивки|індикація нагріву |
- Ціна: 5 209 ₴






