Джерело безперебійного живлення Gear 1200VA LED plastic RJ45 + USB (GU-1200PL)

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14276497
4 099 ₴
3 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gear |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 7 мАг |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 720 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 220 ± 25% |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Додатковий фільтр | 1 x RJ-45 |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | LAN (Ethernet), Schuko (Євро), USB |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | 2 |
| Повна потужність, В·А | 1200 |
| Призначення | Для дому, для комп'ютерної техніки, для мережевого обладнання, Для офісу, для побутових приладів, для робочих станцій |
| Розмір, мм | 140 x 345 x 170 |
- Ціна: 3 989 ₴


