Джерело безперебійного живлення Gear 2000VA/1600W LCD (GU-2000PS)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14276557
13 199 ₴
12 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gear |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 20 хв |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 220 ± 25% |
| Вхідний коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Додатковий фільтр | 1 x RJ-45 |
| Додаткові функції та оснащення | LCD-дисплей |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | LAN (Ethernet), Schuko (Євро), USB |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | 3 |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 4/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 |
| Повна потужність, В·А | 2000 |
| Призначення | для комп'ютерної техніки, для побутових приладів, для робочих станцій |
| Розмір, мм | 130 x 380 x 230 |
- Ціна: 12 979 ₴
