Джерело безперебійного живлення BestEn WM-UPS-2100W-24V

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14276607
13 899 ₴
13 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BestEn |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Індикація | Звукова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 2100 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вхідна напруга, В | 140-275 |
| Вхідний коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Додаткові функції та оснащення | можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів, холодний старт |
| Захист | від високовольтних імпульсів, від короткого замикання, від перевантаження, від перегріву, від перезарядження і розряду, від перенапруги, від підвищеної і зниженої напруги, від розряду і надлишкового заряду батарей, фільтрація перешкод |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | Schuko (Євро) |
| Комплектація | гарантійний талон, ДБЖ, кабель живлення, посібник користувача |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | зовнішня |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 2/0 |
| Максимальний струм заряду ДБЖ, А | 20 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 230 |
| Повна потужність, В·А | 3000 |
| Призначення | Для відеоспостереження, Для дому, для комп'ютерної техніки, для котла, Для сервера |
| Робоча температура, °С | 0 - 40 |
| Розмір, мм | 520 x 370 x 180 |
| Рівень шуму, дБ | < 45 |
| Частота тока | 50/60 |
- Ціна: 13 699 ₴



