Джерело безперебійного живлення APC Easy-UPS SRV 3000VA (SRVL3KRILRK)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14276637
269 499 ₴
265 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 50 мАг |
| Індикація | Звукова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Кількість вихідних розеток | 7 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 4.8 годин |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 43 хв |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 2700 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вхідна напруга, В | 110 - 300 |
| Вхідний коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Додатковий фільтр | 1 x RJ-11|1 x RJ-45 |
| Додаткові функції та оснащення | LCD-дисплей, з подвійним перетворенням, можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів, увімкнення напряму (байпас), функція аварійного вимкнення (EPO), холодний старт |
| Енергія імпульсу, Дж | 945 |
| Захист | від високовольтних імпульсів, від короткого замикання, від перевантаження |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | 1 x IEC C19, 6 x IEC C13, RS232, SmartSlot, USB |
| Комплектація | USB-кабель, ДБЖ, документація, кабель RS-232, кабель акумулятора, кабель живлення, кабелі RJ-11/RJ-45, кронштейні для монтажу в прання, стабілізаційні ніжки |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | 1 |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 7/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 230 |
| Повна потужність, В·А | 3000 |
| Призначення | для дачі, Для дому, для квартири, комерційні |
| Робоча температура, °С | 0 - 40 |
| Розмір, мм | 438 x 172 x 616 |
| Рівень шуму, дБ | 50 |
| Частота тока | 40 - 70 |
- Ціна: 265 409 ₴





