Корпус для ПК ModeCom VOLCANO AQ500 ARGB MIDI FRONT LCD White без БЖ

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14278787
7 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло, Сталь |
| Особливості | Вихід на навушники, РК екран, Вхід для мікрофона |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| PSU (живлення материнської плати) | ATX |
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм (ARGB) |
| Габарити (мм) | 238х483х502 |
| Додатково | вбудована система подсветки|прогумовані ніжки|підтримка продуктивних систем водяного охолодження|підтримує радіатори 120/140/240/280/360/420 мм спереду і зверху|светодиодная лента с arGB-подсветкой|синхронизация rGB с материнской платой |
| Знімні кошики для HDD | є |
| Колір лицьової панелі | білий |
| Кількість 2,5" відсіків | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 |
| Механізм відкривання | знімні бічні стінки |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 400 |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | бічна панель: 3x120 мм / 2x140 мм, верхня панель: 3 x 120 мм / 3 x 140 мм, задня панель: 1 x 120 мм, над тунелем БЖ: 3 x 120 мм / 3 x 140 мм |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 1 x 120 мм (ARGB)/на задній панелі, 3 x 120 мм (ARGB)/на бічній панелі |
| Серія | VOLCANO AQ500 ARGB |
| Товщина металу шасі, мм | 0.7 |
- Ціна: 7 379 ₴



