Плойка First FA-5671

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15749077
439 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | хромоване |
- Ціна: 439 ₴





