Плойка Sencor SHS 0920BK

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17078687
939 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 62 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Діаметр щипців | 33 мм |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | світлодіодний індикатор увімкнення, вбудована складна підставка |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур |
| Максимальна температура, °С | 220 |
| Мінімальна температура, °С | 140 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Розміри, см | 5.8 x 5.6 x 22.5 |
| Функціональні особливості | автовимикання|захист від перегріву |
- Ціна: 939 ₴
