Стабілізатор напруги REAL-EL STAB ENERGY-1000 Black (EL122400012)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17488187
1 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна потужність, Вт | 800 |
| Вид | стабілізатор напруги |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вихідна напруга | 220 ±10% |
| Захист | від високовільних імпульсів, від перевантаження, від перегріву, від стрибків напруги |
| Кількість розеток, шт | 1 |
| Максимальний час стабілізації | 10 мс |
| Повна потужність | 1000 |
| Розміри, мм | 220 x 145 x 120 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Тип індикації | led-дисплей (вхідна/вихідна напруга) |
- Ціна: 1 999 ₴


