Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS2000-02

-6%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17621227
12 999 ₴
12 179 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 20 хв |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий фільтр | немає |
| Додаткові функції та оснащення | з USB-роз'ємом, зі звуковою сигналізацією, можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів, холодний старт |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | IEC, LAN (Ethernet), Schuko (Євро), USB |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 2/0|3/0|5/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 |
| Повна потужність, В·А | 2000 |
| Розмір, мм | 144 x 410 x 215 |
- Ціна: 12 179 ₴

