Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C105A White + Кабель Type-C - Lightning

-14%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17772777
349 ₴
299 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | мережа |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 299 ₴



