Джерело безперебійного живлення SVC RT-3KSB On-Line, RM 3000ВА/3000Вт

-7%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18192387
23 400 ₴
21 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVC |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 4 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 5 хв |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 10 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 - 60 |
| Вхідна напруга, В | 115 - 300 |
| Вхідний коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Вихідна напруга | 200 - 220 |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей, з USB-роз'ємом, зі стабілізатором напруги, холодний старт, холодний старт |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | IEC, USB |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 |
| Повна потужність, В·А | 3000 |
| Робоча температура, °С | 0 - +40 |
| Розмір, мм | 482 х 87 х 600 |
| Розташування розеток | ззаду |
| Частота тока | 40 - 60 |
- Ціна: 21 739 ₴



