Неттоп Apple Mac mini M4 16GB/256GB/10GPU Silver 2024 (MU9D3)

-24%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1525187
44 999 ₴
34 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.67 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, HDMI, Ethernet, Thunderbolt, Аудіо вхід, USB Type-C, Bluetooth |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 155 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 1 |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Попередньо встановлена ОС | macOS Sequoia |
| Розміри, мм | 127 x 127 x 50 |
| Серія відеокарти | Apple M4 Graphics (10 cores) |
| Тип процесора | Apple M4 |
- Ціна: 34 109 ₴






