Мультиметр UNI-T UT211B

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11946787
7 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 2 x AAA 1.5 в |
| Змінна напруга | 0 В — 600 В |
| Змінний струм | 60 A |
| Опір | 60 МОм |
| Постійна напруга | 0 В — 600 В |
| Постійний струм | 60 A |
| Призначення | напруга, опір, сила струму, тест діодів, ємність |
| Стан товару | Новий |
| Тип | мультиметр цифровий |
- Ціна: 7 849 ₴




