Адаптер живлення для телефона MakeFuture MCW-2511 Black 25W GaN PD (MCW-2511BK)

-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13770417
499 ₴
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MakeFuture |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Додатково | захист від короткого замикання|захист від перегріву|захист від перезаряджання|захист пристроїв від перепадів напруги|корпус з вогнестійкого пластику|підтримка технології GaN|функція швидкого заряджання |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 50 x 100 x 100 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 349 ₴




