Адаптер живлення для телефона Make MCW-6531GBK Black 65W GaN 2xPD + QC3.0

-40%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13770617
1 149 ₴
689 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Make |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 56 |
| Додатково | вхідна напруга: 110-240 В|вхідна частота: 50/60 Гц|вхідний струм: 1.5 А|захист від короткого замикання|захист від перегріву|захист від перезаряджання|захист пристроїв від перепадів напруги|одночасне заряджання 3 пристроїв|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 3 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 33.5 x 39 x 95 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 689 ₴






