Мясорубка Sokany SK-089

-44%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14283917
6 599 ₴
3 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | довжина мережевого шнура: 1 м|прогумовані ніжки |
| Додаткові насадки | для дерунів, для ковбасних виробів, моделювальна насадка для фаршу, насадка для кебе та сосисок, овочерізка |
| Додаткові функції | Защита от перегрузки|захист мотора від перегріву|реверс (зворотний хід) |
| Харчування | Мережа |
| Максимальна потужність, Вт | 3500 |
| Розміри | 33.5 x 15 x 33.8 см |
| Тип | електром'ясорубка |
- Ціна: 3 679 ₴





