Мясорубка Sokany SK-094

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14284057
6 209 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | металева втулка шнека|прогумовані ніжки |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, насадка для кебе та сосисок |
| Додаткові функції | Защита от перегрузки|захист мотора від перегріву|реверс (зворотний хід) |
| Харчування | Мережа |
| Максимальна потужність, Вт | 3200 |
| Розміри | 33 x 16 x 34 см |
| Тип | електром'ясорубка |
- Ціна: 6 209 ₴





