Мясорубка Sokany SK-091

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14284067
3 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 3 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | lED-індикатор роботи|вентиляційні отвори|максимальний час безперервної роботи 15 хв|прогумовані ніжки |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, моделювальна насадка для фаршу, насадка для кебе та сосисок |
| Додаткові функції | Защита от перегрузки|захист мотора від перегріву|реверс (зворотний хід) |
| Харчування | Мережа |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Максимальна потужність, Вт | 2500 |
| Об'єм чаші, л | 1 |
| Розміри | 42 x 28.6 x 16.5 см |
| Тип | електром'ясорубка |
| Штовхач | пластиковий |
- Ціна: 3 639 ₴


