Стайлер Dyson Airwrap i.d HS08 Multi-Styler and Dryer Straight to Wavy Ceramic Apricot Topaz (257389-01) EU

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14285997
22 709 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.64 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2.6 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Випрямляч | Да |
| Для створення | гладкої зачіски, кучерявого волосся, об'ємні локони, об'єму, природної хвилі |
| Додатково | Coanda Technology|збереження налаштувань|світлова індикація режимів роботи|синхронізація зі смартфоном Bluetooth|термоізольований наконечник|цифровий двигун Dyson V9|інтелектуальна функція i.d. curl™|інтелектуальний контроль нагріву |
| Комплектація | дифузор Wave+Curl, документація, жорстка розгладжуюча щітка, кругла щітка для об'єму, насадка-гребінь з широкими зубцями, Насадки, стайлер, щітка для очищення фільтра |
| Матеріал покриття | кераміка |
| Обертовий шнур | Да |
| Петля для підвішування | Немає |
| Подача холодного повітря | Да |
| Робоча температура, °С | до 150 °C |
| Розміри, см | 27.2 x 4.8 x 4.1 |
| Щипцы | Да |
| Щілинна (концентратор) | Да |
| Щітка | жорстка щітка|кругла щітка |
- Ціна: 22 709 ₴


