Зволожувач повітря Happy Life HPKP6049B

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14288347
889 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Life |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.14 л |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.1 кг |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | підсвітка з 7-ми кольорів|регулювання інтенсивності пара|тихий режим працює практично беззвучно|індикатор роботи |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Оснащення і функції | автовідключення, ароматизація повітря, підсвічування |
| Площа приміщення, кв.м | 15 |
| Режими роботи | економне переривчасте випаровування, постійне випаровування |
| Роз'єми | мережа 220 В |
| Розміри, мм | 115 (висота) |
| Цифровий дисплей | немає |
- Ціна: 889 ₴

