Випрямляч для волосся Smart X10BE

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14290427
5 309 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 1.04 кг |
| Діаметр щипців | 35 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Ширина пластин | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір температури нагріву | Да |
| Комплектація | випрямляч для волосся |
| Особливості | автовимикання, Індикатор нагрівання, індикатор роботи |
| Розміри пластин (ДхШ), мм | 100 x 35 |
| Розміри, см | 33.4 x 3.5 |
- Ціна: 5 309 ₴
