Випрямляч для волосся Sokany SK-15009

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14290437
639 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Ширина пластин | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір температури нагріву | Да |
| Волосся | для гладкої зачіски|для об'єму |
| Додатково | рівномірний розподіл тепла |
| Комплектація | випрямляч для волосся |
| Особливості | LCD-дисплей, автовимикання, Захист від перегрівання, ненагріваючий наконечник, обертовий шнур, Терморегулятор |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка|нанокераміка |
| Розміри пластин (ДхШ), мм | 38 |
| Розміри, см | 28 x 4.5 x 3.5 |
- Ціна: 639 ₴





