Випрямляч для волосся Sokany SK-15014

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14290467
999 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 120 град. |
| Ширина пластин | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір температури нагріву | Да |
| Волосся | для гладкої зачіски|для об'єму|для природної хвилі |
| Додатково | плоскі щипці|регулювання температури|ступінчастий тип терморегулятора |
| Комплектація | випрямляч для волосся |
| Особливості | автовимикання, Захист від перегрівання, ненагріваючий наконечник, поворот шнура на 360°, Терморегулятор, цифровий дисплей індикації температури, Індикатор нагрівання |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка|нанокераміка |
| Розміри, см | 30 x 3 x 2.5 |
- Ціна: 999 ₴



