Випрямляч для волосся Sokany SK-1929

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14290477
959 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.72 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 120 град. |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір температури нагріву | Да |
| Волосся | для вертикальних локонів|для гладкої зачіски|для горизонтальних локонів|для природної хвилі |
| Комплектація | випрямляч для волосся, гарантійний талон, інструкція |
| Особливості | LED дисплей, Захист від перегрівання, плаваючі пластини, поворот шнура на 360°, Терморегулятор, цифровий дисплей індикації температури, Індикатор нагрівання |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Розміри пластин (ДхШ), мм | 105 x 25 |
| Розміри, см | 30 x 3 x 2 |
- Ціна: 959 ₴




