Вентилятор Adler AD 8900 White Black

-16%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14292487
4 999 ₴
4 179 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 59.2 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6.18 |
| Висота, см | 68 |
| Конструкційні особливості | безлопатевий |
| Особливості | Дисплей, захисна решітка, знімний резервуар для води, резервуар 4л, Індикатор рівня води |
| Розміри, мм | 680 x 300 x 200 |
| Функціональні особливості | автоповорот|зволоження|очищення повітря|таймер|управління пультом |
- Ціна: 4 179 ₴




