Вентилятор Adler AD 7342 Black (AD7342B)

-9%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14292767
899 ₴
819 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 155 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.08 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 49.5 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.63 |
| Висота, см | 28 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | uSB-кабель в комплекті, живлення від акумулятора, заряджання через USB, захисна решітка, нековзні ніжки. захист від перегріву., отвір для підвішування на стіні, прищіпки, час заряджання: 6 рік, Індикатор рівня води |
| Призначення | побутовий |
| Розміри, мм | 200 x 125 x 280 |
| Функціональні особливості | автоповорот|поворот на 360°|регулювання кута нахилу |
- Ціна: 819 ₴





