Вентилятор Mesko MS 7309 Black

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14293047
1 199 ₴
1 169 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.52 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.67 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | захисна решітка, нековзні ніжки. захист від перегріву. |
| Призначення | побутовий |
| Розміри, мм | 340 x 360 x 190 |
| Функціональні особливості | автоповорот|регулювання кута нахилу |
- Ціна: 1 169 ₴


