Вентилятор Sokany SK-19007 Dark Blue

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14293137
3 199 ₴
3 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 450 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 130 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | 5 лопатей, захисна решітка |
| Розміри, мм | 50x20x45 |
| Функціональні особливості | автоповорот|регулювання висоти|регулювання кута нахилу|таймер |
- Ціна: 3 189 ₴



