Вентилятор Sokany SK-19045 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14293277
1 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 500 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 125 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | захисна решітка, нековзні ніжки. захист від перегріву. |
| Призначення | побутовий, професійний |
| Розміри, мм | 500 x 200 x 450 |
| Функціональні особливості | автоповорот|захист від перегріву|регулювання висоти|регулювання кута нахилу |
- Ціна: 1 039 ₴
