Адаптер живлення для телефона Digitus DA-10300 White 20W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14378037
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 15 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 57 |
| Додатково | Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір, мм | 39х84х27 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 599 ₴




