Адаптер живлення для телефона Digitus DA-10301 GaN Charger 30W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14378057
759 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 61 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист від перенапруги|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір, мм | 39х84х27 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 759 ₴



